Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz Geresics #648 üzenetére

    Itt viszont én érzem úgy, hogy egy kivitelezőnek aztán ehhez semmi köze, hogy majd a szolgáltató milyen áron fogja megvenni/eladni az áramot a vevőnek. Vagy már ár garanciára is szerződtök?

    Továbbra sem értem, hogy a bruttó-szaldónak még is mi köze van ahhoz, hogy kapsz-e felújítási támogatást vagy sem? Azért ezt jó lenne, ha elmagyaráznátok, mert nem értem.

    Chal: Ezért kérdeztem, hogy szerepel-e valamilyen formában a kivitelezői szerződésben az, aki a szolgáltatóval áll szerződésben, én egy elég vaskos paksamétát kaptam anno, ahol rengeteg helyen szerepelt a nevem, csak ezért kérdezek.

    És bruttó-szaldó esetén a kivitelező miről fog nyilatkozni arról, hogy a szerződő és az elektromos művekkel szerződésben álló személy egy és ugyan az? Tudomásom szerint csak a rendszer összteljesítményével kapcsolatban.

    De akkor a lényeg, hogy a kivitelező csak a szerződő adatait írja a kivitelezői szerződésbe.

    [ Szerkesztve ]

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák