Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jovanny2

    őstag

    Na, a 31-én este leadott nagy mennyiségű számlám, szerződésem és egyéb iratom ma feldolgozásra is került, hiánypótlást 3 dologról kell benyújtanom. Ebből 1, ami tényleg kimaradt, egy banki bizonylat. Egy másik bizonylat, ami kértek, biztosan fel lett töltve (1,5 milliós), de most átneveztem és újra feltöltöttem, illetve még egy végszámlát hiányoltak, aminek az előlegszámlájára fizettem, ezt is feltöltöttem már szerintem, de most ezt is átneveztem, és ment fel. Ez a 3 dolog kellett. Próbáltam egész nap hívni az ügyintézőmet, vagy 15x, de nem vette fel, így megkockáztattam, hogy anélkül javítsak, hogy vele beszélnék. Amúgy a hiánypótlás csak annyi, hogy be kell pipálni, hogy hiányt pótolsz, kitölteni pár alapadatot, feltölteni a hiányzó/javított fájlokat, aztán feltöltés. Remélem nem toltam el semmit, nem lennék boldog, ha restart lenne. :) A címben a kötőjellel nem foglalkoztak szerencsére.
    Ja, és volt ezen minden, csavar, szög, fúrószár, fólia, még LED reflektor, mozgásérzékelő meg sziréna is. :)

    [ Szerkesztve ]

    Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

Új hozzászólás Aktív témák