Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moonwolf

    senior tag

    válasz vendingo #37667 üzenetére

    A végén úgy tűnik hogy vizsla lesz! Tisztában vagyok vele hogy napi szinten kell mozgatni, viszont az jobb leosztás mint agárnál a nem napi, de jóval hosszabb távok. Az már lehet nekem lenne sok. :D
    Régebben lehetett volna egy vizsla, de egyéb okok miatt visszautasítottam. Pedig volt itt egy hétvégét és a kis tacsimmal jól kijött!

    Alusky: Van tacskó, nem a tipikus kutyasulis. Vadászvonalas szülőktől. Amikor fiatalabb volt akkor pockoztunk, de az már régen volt, most már főként csak pihenget, ott szeret velünk lenni egy légtérben. A szaglását viszont még most sem tudja semmi átverni. Ami érdekes hogy semmit sem kellett neki tanítani. Hozta a dolgokat magától! Parancsszavakra sem kellett nagyon rágyúrni, szobatisztasággal ugyanez volt, mindig jelezte már kölyök korától amikor ki kellett mennie. Rombolni sem rombolt! Az évek alatt meg kialakult egy rendszer és megértettük, értjük egymást. Ilyen ez ha valaki egy kutyával, aktívan kutyázik és nem csak annyi hogy jajj de cuki amikor forgatja a fejét. Akkor is aranyos amikor dolgozik, de ez mindegyikre igaz! Van olyan aki sólyom és tacskó kombóval vadászik külföldön. Mondjuk azon meglepődtem hogy milyen jól összedolgoznak! :D
    Akiket említesz a kis tücsökkel, azok el sem hinnék hogy a tacskók milyen kemény kutyák! Pockozásnál olyanok mint egy kis terminátor. Van súlya, a súlyához képest piszok dinamikus! Persze ez a saját véleményem. Nehogy más vadászkutyások félre gondolják. :D

    [ Szerkesztve ]

    =Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

Új hozzászólás Aktív témák