Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akicsrak

    csendes tag

    válasz King Unique #2630 üzenetére

    Köszönöm válaszod, segítséged.

    Jelen pillanatban egy Ediva 3.5 külső rack van rákötve, ami usb 2.0 és e-sata, de fogalmam nincsen milyen vezérlővel szerelt, annyit tudok, hogy amíg pc-re volt rákötve e-satával, addig ha a pc kikapcsolt, a külső hdd is lekapcsolt, most mivel gondolom a router állandóan "áram" alatt van, ezért ez a rack sem hajlandó elmenni "csucsukálni".
    Magyarán pc-vel ez is kikapcsolt, a routerrel viszont nem. Routerben beállítottam, hogy csak 4 óránként "nézzen rá" a winyóra, frissítse az adatbázist, de bármikor megnézem, látom, hallom, zúg a ventilátor, pörög a winyó.
    Gondolom, így jelentősen lecsökkentem a winyó élettartamát, magyarán teljesen mindegy mekkora, NE tároljak rajta olyan adatot, ami "fájna" ha elveszne...
    Nézegettem neten, hogy hátha ajánlanak a routerhez kompatibilis eszközt, amik "szeretik egymást", én nem találtam ilyet, vagy rosszul kerestem rá.
    No mindegy, legyél szíves ha találsz valami olyan rack-et ami hajlandó elmenni"csucsukálni" amíg nem használom, akkor szólj. KÖSZÖNÖM!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák