Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roPHka

    senior tag

    Olyan kérdésem lenne, hogy abban az esetben, ha kötök egy új szerződést valamelyik biztosítónál, tehát biztosítót váltok, akkor megmarad-e a bonusz besorolásom? Vagy ehhez előtte fel kell, hogy mondjam a jelenlegi biztosítónál lévő szerződésem?
    Netrisk-en annyit olvastam, hogy dec.01-ig be kell küldeni a felmondólevelet a jelenlegi biztosítóhoz (ez amúgy egyáltalán miből is áll?), és csak azután dec.31-ig kell megkötni az új biztosítást. Ez csak ott online, vagy alapból így van mindenhol?
    illetve, ha nem akarok biztosítótváltani, hanem csak újra szeretném kötni a biztosítást, az is így jár? vagy egyáltalán nem kell felmondani a jelenlegi szerződést?
    Már nem tudom, hogy van ez az egész, egy picit összezavarodtam, mivel amúgysem magamnak kötöm, hanem fateromnak segítenék, mert mindjárt itt van nov. 30.-a és még semmi lépést sem tettünk az ügyben, ő pedig sajnos nem ér rá ezzel foglalkozni az elkövetkező 2 napban :(
    Ja és, én mint a fia, valahogy tudok e neki szerződést kötni, vagy ehhez valamilyen felhatalmazás szükséges?

  • roPHka

    senior tag

    válasz tildy #75 üzenetére

    ok, köszi... közben már én is rájöttem. utáolvastam, mostmár minden tiszta és világos, hogy is megy ez a dolog :(
    Mondjuk azt nem látom át, hogy ebben hol a realitás, mert már 5 éve ugyanannál a biztosítónál vagyunk, és ezáltal az ember azt gondolná van valamennyi kedvezményünk, vagy ilyesmi, aztán mint kiderül mégsem. Jobban járunk, mégha nem is váltunk biztosítót, de ha mondjuk újrakötjük a biztosítást. Ennyire becsülik az ügyfeleket :(

    Remélem amúgy még beleférünk, mert elvileg nov 30. éjfélig tudjuk felmondani.
    Úgyhogy jó lenne még ma lezongorázni a dolgot.
    Gondolom elég ha bemegyek az itteni kirendeltségre, és ''benyújtom'' nekik a felmondást.

Új hozzászólás Aktív témák