Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz tildy #60 üzenetére

    Még ha pluszba van is nekem megérte váltani. A K&H-tól örülök, hogy megszabadultam mert azok nem normálisak... betétlapot pl nem küldtek csak nemzetközi igazolót de abból már van vagy 4-5... amikor koccantam akkor is miért hívtak fel? Nem egyezett a rendszámom... mondom olyan nincs a kocsin egy rendszám van és az megegyezik elöl-hátul :D Jaj, hogy ő nem úgy érti... na mondom csak fizessek (13K/negyedév) de még egy ilyen alapvető dolgot sem képesek rendesen iktatni... Jah meg van helyben egy székházuk és egy kis iroda, székházba bementem de ott nem kötnek szerződést, adtak egy ''beutalót'' a kis irodába bementem majd visszazavartak, hogy az nem jó kértem másikat utána irány ismét a kis iroda utána vissza és pikk-pakk meg is lett kötve a szerződés csak egy kis sétálgatás kellett hozzá :W Jah meg leküldenek olyan leveleket, hogy a károkozásnál 1 milláig nekem kell fizetni... azt csak lestem, hogy mi lehet az... be is mentem megkérdezni ahol elmondták, hogy ne is vegyem figyelembe :) (nem ért annyit a régi seat aminek nekimentem a kár pedig messze elmaradt tőle... hátsó lökös + kb 10 kalapácsütés mert ugye amit az alváz kapott azt már nem hozzák rendbe... a srác is figyelhetett volna... egy hónapban ha vkinek 3x nekimennek az már elgondolkodtató, hogy talán ő is hibás a hirtelen fékezéses nem indexelős stílussal persze az én voltam a hibás).
    Kárbejelentő lapjukon is jót nevettem... kis háromszög, nagy téglalap, kis kocka, kör stb mikor mit kellett berajzoni :D

    Nem szokásom kárt okozni de az az egy összejött :( (nem kellett volna aznap vezetnem.... vagy többet aludni mint 1 óra vagy nem tenni 1 napra 2 vizsgát (azok legalább sikerültek) és nem rohanni (mármint siettem de csak 50-el ahogy lehetett) stb de már becsúszott, tanulópénznek jó volt és hihetetlen de az is jól járt akinek nekimentem :) nekem még most javítgatják a kocsin az akkor (szept5) keletkezett hibákat 45K :( )

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák