Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    70-80K egy olajcseréért... :Y
    Mostantól evvel számolok, hogy mennyit sporoltam amikor magamnak csinálom az olajcserét yarison. 60-70Kt keresek 30perc alatt. :) :DD
    Venga is csak gari miatt fog márkaszervízbe járni. Bár ilyen tételek mellett átgondolom.
    Gigantikus üzlet a sok gari adása. Még ha néha probléma van akkor is brutál üzlet.

    @ribarszki: Én a SUV érzést megértem. A crossovert is pl SX4 SCrosst. MPV detto. Magasan ülsz, magasra szálsz be, magasra rakod be gyereket, nem kell hajolni, jó a kilátás...
    Ami nem fér a fejembe az a dizájn Crossover, SUV. Mint az X6, XCeed, CHR... és vmennyire pl a Sportage is. Itt az XCross. Méretéhez képest belül kicsi. Méretéhez képest csomagtartó kicsi. A kilátás az botrányos.
    Itt egy másik kedvenc. [link]
    XCeedben is börtön a hátsó ülésen ülni de ezek a hátrsó ablakok vmi elképesztők. Instant klausztrofóbia.
    és mindezek ellenére az MPV haldokil.

    És persze ierre a kategóriára is a brutál, sérülékeny alufelni, gyorsan kopó drága peres gumi is kell. Drága, gyorsan kopik, sérülékeny, szétveri futóművet.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák