Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karmko

    tag

    Nicsak, mit jött velem szembe a mai napon! Egy 'mélykeresztényi', 'nagyonnemzeti' történet:
    A Vejhez hasonló ifjú titán

    Konteó következik! Vajon hogyan jutott hozzá ehhez a krisztusi szegénységet, mint keresztényi értéket közvetítő ingatlanocskához?
    a) keményen dolgozott, mint minden magyar (mínusz a "libsik", ugyebár) ember
    b) értelmét nyerte az "elvesztette közpénz jellegét" szállóige

    Nézzétek a 3. képen azt a keresztényi, nagyonnemzeti kivagyiságot, pénzimádatot! Ez igen! Nekem is rögtön a fideszes értékrendek jutottak eszembe!

    Ezek az alapítványok is maguk a csodák!
    Szembejött egy kö(s)zpénzimádó propagandista is:

    Hú, de keményen dolgozhat ő is az "épül-szépül az ország" projekten a youtube-kontentek mellett!
    Már értem, miért volt szükséges alapítványokba kimenteni a felsőoktatási intézményeket és állami ingatlanokat, vállalatokat! Ez nagyonnemzeti, nagyonkeresztény érdek!

    Sajnos megint csak "liberális", "baloldali" linkeket tudtam beilleszteni, pedig nagyon igyekeztem a szín tiszta valóságot és csakis az igazat közvetítő ún. jobboldali médiából linkelni. Sajnálom! Talán nem vagyok eléggé keresztény, nemzeti és magyar (talán ember sem), hogy képes vagyok ilyeneket ideböfögni!
    Remélem, a fideszes teremtő majd megbocsát nekem!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák