Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Nekem is volt Voodoo1 és Voodoo3 2000. Utóbbbin játszottam először 640x480 feletti felbontáson 3D gyorsítva. Még az 1024-et is szépen vitte. Pl. a Midtown Madnesst, és a The Phantom Menacet így játszottam először.
    De érdekesebbnek tartom az egzotikusabb videókártyákat, mint a PowerVR és a Rendition Verité. Ezek valahogy másképp működtek, és a képük is más volt.

    #60 vrob Akkor kapaszkodj meg, Lewis Hamilton 38 millió dollárt keres évente. Ez 37741000 ft naponta. De ha ő nyeri a VB-t, abban az évben 49 millió $-t kap. És ő vélhetőleg nem a legjobban fizetett sportoló. [link]

    #92 Pötyi Azért az Awe64 már elég jól szólt. Bár a "jó" a játéktól is függ. Én általában jobban szerettem az opl3-mas zenéket. Hangulatosabb volt, jobban ment a játékokhoz. Főleg a nem nagyon szép grafikához. A Doom 2-nél például csalódott voltam, amikor Awe32-vel hallgatva a végén arról a szép megnyerés zenéről kiderült, hogy a szólót nem szinti játsza, hanem szólógitár. Számomra az addig szintizene volt az opl3-ról hallgatva.. Azon úgy szólt, mintha egy analóg szinti hangja lenne. A Monkey Islandnél viszont jobb a wavetable zene, főleg Rolandról. Az a Gravisnél is szebben szólt.

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák