Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    addikt

    válasz gyűrű #27102 üzenetére

    Igazából jelenleg számomra egyetlen valódi előnyét látom a CE-nek, hogy a CE maga a Kodi.
    Ha a box-om bekapcsolásakor az android egyből indítaná a Kodi-t számomra ugyan az lenne. (Gondolom ez is megoldható). Ha meg kell más kilépnék.....

    Egyébként az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy mióta megismerkedtem a Kodi kapcsán a Seren + Real-debrid + orionoid hármassal és még sikerült egy normális HDMI Switcher with Audio Extractor kütyüt találnom (ami tényleg jól is működik) kicsit változtak az igényeim. Így már nem lenne fontos a működő Android ;) és én is sajnálom hogy nem működik rendesen így nem tudom rendszeres használattal tesztelni a CE-t. Azért kicsit próbálgattam USB portok nélkül. De nem adott annyit, mint amennyit elvesz az USB hiánya....

    A kulcs a Seren + Real-debrid + Orion (Orionoid) hármas.
    Ezt egyébként javaslom mindenkinek kipróbálni.... Nálam egyelőre minden más filmes szolgáltatást felül múlt nálam.
    Én még a Realizer addon-t tettem fel hozzá, hogy ha sajat tartalmat töltök a real-debrid-re, akkor ahhoz is hozzáférjek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák