Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dzsimmy

    aktív tag

    Kis Hibás Iphone 3G 8GB alaplap+kompletten telefon!!!
    Ezért az üzletért szeretnék egy negatívat kérni: Blazsi1985 kollegának!
    A történet:Láttam a hirdetést,felhívtam megbeszéltük a dolgot,10 perc múlva már a számláján volt a pénz (15000Ft) egy csütörtöki napon,ő közölte,hogy már megy is vele a postára.Következő hét kedden a telefon még mindig nem érkezett meg,így ismét felhívtam,akkor kiderült,hogy elkeveredett a címem,megadtam mégegyszer és kértem,hogy küldje el emailben az ajánlott blankettát,ez nem történt meg,de másnap valami számot küldött sms-ben,amire a postán azt mondták,hogy ilyen szám nem létezik.Ismét telefon: ő pedig feladta kedden,küld még egy csomagszámot,az már létezett,ekkor péntek volt.Hétfőre megérkezett a telefon.
    Ekkor jött az igazi meglepetés:
    töltő,amit megbeszéltünk,hogy küld nem volt benne.
    sim kártya tartó nem volt benne,így kipróbálni sem tudtam,hogy egyáltalán fellép-e a hálózatra
    hangja a készüléknek sehol nem volt (beszédhangszóró,hangszóró,de még fülhallgatón keresztül sem)
    Maximális feltöltésről kb 2és fél óra alatt lemerült,úgy,hogy nem nyúlt hozzá senki
    Bekapcsológombja nem működött
    Az oldalsó gombok hiányoztak
    A kamera nem működött
    A digitizer oldala törött volt
    A telefont egy sima levélborítékban postázta.. :Y
    Szétszedtem,mert közben ebayről rendeltem hozzá komplett hátlapot és kijelzőt (jelzem,ez előbb ideért hozzám,mint a telefon).Szétszedés után láttam,hogy az alaplapról a fémlemezek le voltak szedve és valószínűleg kijelző ic is volt benne cserélve,a hang az új készülékházban sem volt.
    Ismét telefonáltam: ennek a telefonnak ennyi hibája nem volt...
    Meghirdettem az ismert hibákkal a telót,mire egy felhasználó írta,hogy ez már nála is járt és a fennt említett hibák miatt tőle visszavásárolta.Ekkor ismét felhívtam,akkor megbeszéltük,hogy 10-et visszautal,majd elpostázom neki és ha megérkezett,akkor a további 5ezret is visszautalja.A 10e Ft nem érkezett meg.A telefont 5ezer bukással tudtam eladni,aminek mondjuk örülnék,ha még valahogy rendeződne,mert ez mellett a nyakamon maradt a hátlap,amit rendeltem valamint a kijelző is.Lehet,hogy neki nem nagy pénz a 15000Ft,de nekem egyetemistaként eléggé nagy összeg.
    Senkinek nem ajánlom!!

  • Dzsimmy

    aktív tag

    Ezért az üzletért HTC Kaiser Tytn II (érintő hiba)szeretnék egy pozitívat kérni christprhrdv kollegának.
    Nagyon gyorsan létrejött az üzlet és utána sem maradt rest segítőkész maradni!
    Mégegyszer köszönöm neki! :R

  • Dzsimmy

    aktív tag

    Egy nagy piros pontot kérnék ezért az üzletért zte blade Duliee kollégának!
    Az egyik legkorrektebb eladó,akivel idáig találkoztam.Sajnos én nem tudtam időben elutalni a pénzt,viszont a beszélgetésünk után 1 nappal már nálam volt a telefon!Az összeget csak ma reggel sikerült rendeznem!Mégegyszer köszönöm neki a belém vetett bizalmat és a korrektségét!Bár minden eladó ilyen lenne! :R

Aktív témák