Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz janati #22 üzenetére

    Én a procimat személyesen vettem tőle, felutaztam Pestre, ő kijött a Népligetbe, és kb. 10 perc volt az egészre a buszindulásig.
    A dvd/cd-rw combót postán vettem tőle, a ramokat még nem tudom, de valszeg azt is postánb kérem majd!
    A meghajtót úgy becsomagolta, és annyi újsággal tömte ki a cipősdobozt, hogy még egy herendi porcelán sem tört volna össze, nemhogy egy meghajtó :DDD

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • Tul

    aktív tag

    válasz janati #22 üzenetére

    Na ha már hívtál, írok neveket is, csak aztán offolom szanaszerteszéjjel ezt az egész kuplerájt:D Amúgy nem tudom az én nevem miért írtad a jó oldalra, téged is csúúúnyán át akartalak verni annó:DDD Na jó, tudod hogy nem, a hangkártyát is kipróbálhattad. Igaz nem volt jó:))
    És ha már a hangkártyánál tartunk: Savanya bizonyára tuti jó srác, csak velem nem jött ki jól a dolog -> ledumáltuk, hogy megveszem tőle az Audigy-jét. Azt mondta jó, csak nincs meg hozzá a gameport. Találkoztunk, aztán kiderült, hogy telepítő cd sincs. Nyeltem egyet, mert jó fejnek tűnt. Aztán a francnak sem sikerült normálisan beüzemelni a kártyát. 2 gépem van, egyikbe sem ment semmilyen driverrel az 5.1. Kétszer sikerült kicsalnom belőle órás kisérletezés után a stereo hangod, de semmi több... Janati, erre te is emlékezhetsz, nálad is csak ideig-óráig működött, akkor is sok szarakodás árán és winreinstall után már neked sem ment. Ugye?:U A kártyát tovább adtam bagóért, az egyik srácnak kellett így is, Audigy2 driverrel megy stereoban. Írtam mailt Savanyának, nem tulajdonított neki különösebb jelentősséget, gondolta én vagyok béna. Mikor másodszor is segítségét kértem, már vissza sem írt:(
    HengR-rel egyszer akartam biznicelni (az előbb leírt kudarcom után megkockáztattam egy Audigy2-t venni tőle), de ez sem jött össze. A srácnak, akivel elkülde a cuccot, állítólag ellopták a kocsiját. Ez csak azért volt gyanús, mert bármit ígért meg HengR, sosem úgy volt: egyszer sem hívott vissza mikorra megígérte, a sráccal, akivel elküldte sem tudta tartani a kapcsolatot, az elejétől kezdve tiszta összevisszaság volt az egész:(

    Akikkel minden ment zökkenőmentesen és csak jókat írhatok:
    Robert7x Készségesen válaszolt, egyszerűen egyeztettünk, ígéretéhez híven, időben csinált mindent:)
    HoekÚr(asszem így kell írni:B) Az előbb felsoroltakon kívül HIHETETLEN türelmével és közvetlenségével tűnik ki:)
    Meg vannak még hárman, akikkel szintén megbízhatóan, pontosan tudtam üzletelni, csak az már régen volt és már nem emlékszem a nevükre, a topicot meg törölték...
    Tomazzo tényleg megbízható és Giovanni sem verne át senkit újonc létére sem:)
    Na meg Janati is korrekt, de vele nem árt egyezkedni, mert néha tud nagyokat mondani:D De annyi biztos, tuti megbízható!!!:))

    Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

Aktív témák