Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dufresne

    addikt

    válasz jagada #451 üzenetére

    Szóval a harmadik nap, ahogy ígértem:DD

    Tehát a szokásos reggeli körök, értem ezalatt ébredés, lazsálás, séta a reggelihez ls kellemes előérzet az időjárást tekintva, mivel valahogy csendesebbnek tűnt az idő, valahogy ködmentesebbnek, gondolhattuk volna, hogy egy nagy sz@rt:D
    Felérve a felvonók aljához szembesültük a ténnyel, hogy nem megy a nagyfelvonó, mi meg persez azonnal lestük a ''médiát'', hogy mi a fene lehet, de egyenlőre semmi. Persez az oldalsó kisebb felnók azért még mentek, így beálltunk a kígyózó sorba és fel is mentünk a 2 oldalsó felvonóval a pálya közepére és onnan engedtünk magunknak egy bemelegítő csúszást, ekkor már gyanússá vált egyvalami. Mégpedig a szokásosnál kicsit nagyobb szellő, de nem törpdtünk vele. Visszaérve persze a kis felvonókhoz álló sor megduplázódott és a nagy még továbbra sem mnet, így a várakozás mellett döntöttünk, ekkor már elmúlt asszem 10 is:( Nemsokára be is mondták, hogy a nagy szél az oka a zárlatnak, gondoltuk frankó, de sebaj várunk egy kicsit, de 20 perc után változatlan volt a helyzet. Én gondoltam egyet és elindultam gyalog fel az egyik kisebb pályára, merthát kell a testmozgás:D, a többiek meg aztmondták, lehet megvárnak, lehet nem....persze nem vártak meg és visszamentek a szállásra, mert nem bíztak a felvonó indulásában...pedig bizonyára kitaláltátok már hogy kellett volna, mert mire én visszacsúsztam már ment is a nagy felvonó és én neki is lendültem egyedül a hegynek. A felvonózásokat nem ecsetelem, de a hegy tetején, amint kiértünk a fák zárából, kiderült, hogy miért nem engedték a lifteket, mert még ekkor is olyan szél volt, hogy néha majd becsináltam a rémülettől, úgy meglengette a felvonókat, nembeszélve a szokásos ködről. Persze ez nem vett el semmit az élményből, mert a hegy így nekem még jobban tetszett, igazi mostoha időjárás, mintha csak én lennék és a hegy. Persze a többiek nélkül nem az igazi a móka, sztem ezt ti is tudjátok, így nem is nyomtam végig az egész napot, hanem 3 körül lejöttem a hegyről. Viszont ez nem is volt nagy baj, mert a nagy szél miatt a szokásosnál fáradtabban jöttem ki az egészből....a nap többi része pedig a szokásos lustulással, vacsorával és alvással telt.


    Na most megyek dartsozni a faterral, majd folytatom még:)

Új hozzászólás Aktív témák