Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz Bhoeurh #291 üzenetére

    :B Annyira azért nem tudok. Tavaly kezdtem, de akkor 2 nap gyakorlás után bárhol, bármikor, bárhova...esés nélkül. Egyébként tavaly elég soxor voltam. Ha most idén elmegyünk, akkor először én is bukdácsolni fogok, főleg mert meg kell majd szokni az új cuccokat <- csak h legyen mire fogni:) Majd ha lesz pár éves tapasztalatom akkor beszélhetünk róla. :DD
    Amit tudok, azt magamtól tanultam, a techikai infókat és egyebeket meg onnan tudom, hogy rettentő sokat olvastam ezekről (is).

    Amit tudok, azt átadnám, de mivel nekem sem magyarázta el senki lépésről lépésre, ezért nem tudom megmondani az okát, hogy miért csináld ezt így, miért csináld ezt úgy:) Egyszerűen ez csak úgy jön.

    Egyébként az oktató jó, mert vele kevesebbet esel, és nem magadtól kell rájönni a dolgokra. Ez lényegesen rövidebb tanulási időt jelent. Persze kell hozzá érzék, akarat, és végtelen kitartás.

    Én azt javaslom, hogy ha nem félsz, akkor próbáld meg egyedül. Tény, hogy párszor úgy kell kivakarni magad a pálya melletti hálóból vagy hóból, de valahol ez is hozzátartozik:D


    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák