Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Egon #167 üzenetére

    Sokszor előfordul hogy semmi köze nincs, viszont az is igaz hogy sokszor az az oka.
    tört verzióra alapozva nem jó szidni a játékot, egyfelől nyilvánvalóan hiányzik az erkölcsi alap, másfelől a törés is okozhat problémát, és a javítások használata macerás, bizonyos játékoknál pedig maga a játékmenet is hiányos lesz.
    Ezek olyan dolgok amivel nem lehet vitatkozni, ráadásul a tört játékokkal együtt jár a gép stabilitásának megkérdőjelezhetősége...minden szemét fel van tolva mert jött, a tűzfal néha kikapcsolva mert hátha azért nem indul, a gépen minden fut és azoknak az összes ismerőse is..ezért aztán szintén tört teljesítményjavító cuccok is töröltek ide-oda...hihetetlen mit lehet művelni egy egyébként elég jó konfiggal.

    Szal sok dolog együtt jár ezzel, és így van nem feltétlen a törés az ok, csak a fentiek miatt is fokozottan sanszos hogy nem a játék hibája az instabilitás.
    Én törtbe toltam, stabil volt..ami problémám volt azt le is írtam, elhanyagolható. Megvettem volna (talán...bár nem biztos), de elkallódott a HoMM6-m, és amíg újra megvettem (steam-gold), spórolni kellett.
    rókabőrre számítottam, de a legkiforrottabb rész játékmenetileg sztem (de azért rókabőr).

Új hozzászólás Aktív témák