Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throst

    kezdő

    válasz WATERDACA #3 üzenetére

    Csak ezek a törpe, sárkány, elementál, troll esetleg ork ilyen fantasy game defaultok.
    Én remélem lehet majd "rossz" oldalról is sereget szerezni mert az első részben is azokkal lehetett nagyon darálni.
    Mage klassz kimaxolva körönként 2 varázslat, rögtön beidézni 2 adag vadat(farkas vagy medve ugye ez random volt.) az ellenség íjászaihoz az leköti őket.
    Hátulról a Démonológusal meg necromantákkal szórni őket plusz velük is idézgetve kis sereggel is a 10x akkorát veszteség nélkül le lehetett hozni.
    Meg amúgyis nekem már herótom van a klisés save the world meg te vagy a az utolsó remény a sötétséggel szemben féle gamektől.
    Szerencsére a KB2 és az általam már említett disciples liberation esetében is eljutottak oda ahova pl. egy bioware már 10 éve hogy oké save the world game de legyenek döntéseid nem valami birka kötött játék legyen.
    Remélem nem csak díszlet lesz hanem tényleg változtat a gameplayen esetleg a végén több befejezést is add mert akkor ugye egy 80 órás game mindjárt pár száz óra lehet.

    A grafikától én meg ezt vártam. Alap hogy az alpha, beta stageben egy game retek kinézetű a fejlesztés vége felé szokták ez lecsiszolni. Ott a Last Epoch végig kísértem az alpha és beta állapotokat hát ott ennél drasztikusabb volt az ugrás.
    Az optimalizáltságtól én nem tartok szerencsére van hozzá vasam.

    Várjuk az infókat a Duke kiadást már a steamemben remélem meg is érte. :))

Új hozzászólás Aktív témák