Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigbuda

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy fontos kérdéssel fordulok hozzátok, a témában járatos gurukat kérdezném, akik rendelkeznek személyes tapasztalattal.

    Nos vásárolni szeretnék mobiltelefont. De nagyon valószínű, hogy most újonan valami kínai csodát szeretnék. Mivel sokat olvastam róluk, és hallottam, hogy vannak igenis nagyon minőségi darabok, amik teljesítményben olykor olykor, de ár-értékben szinte mindig verik a neves gyártók termékeit.

    Amik fontosak a készülékkel kapcsolatban:
    - 4 mag proci
    - min. 5" 1280x720 kijelző (nagy betekintési szöggel)
    - min. 1GB ROM (de a 2GB lenne a legszuperebb)
    - min. 16GB tárhely (bővithető legyen)
    - 2 SIM foglalat

    Én is nézegettem a telefonokat, de egyszerűen annyiféle készülék van, hogy két kezemen nem tudnám megszámolni. Mivel a pénz nagy úr, ezért szeretném a legjobb ár érték arányú mobilt megkaparintani. Tehát nem feltétlenül a legolcsóbbat, hanem ha az egyik kicsivel drágább mint a másik, de tudásban viszont nagyobb a különbség, akkor egyértelmű, hogy kicsivel többet rászán az ember. Illetve fordítva, ha valamelyik jelentőseb olcsóbb, de csak kicsivel marad el tudásban, akkor az olcsóbb kell...

    A maximum keret úgy 50-60k lenne. És közben azt is kérdezném, melyik oldalról érdemes megrendelni, melyikek a megbízhatóak, ahonnan mondjuk már ti is rendeltetek. (ebay-t ismerem, de tapasztalataim szerinte drágább) És ahol van "Buyer Protection" program.

    Nos előre is köszönöm szépen a segítségeteket, azt hiszem mindent összegyűjtöttem. (Akár töben is írhattok)

    Szép Napot

Új hozzászólás Aktív témák