Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pikkolo^^

    addikt

    A korábbi telefon halála után vettem egy HTC HD2 klónt az etowalk-tól. Profin 1,5 hét alatt megjött. Windows Mobile van rajta, mert nem bohóckodni szeretnék hanem telefonálni.

    Sajnos az első benyomás nem volt túl jó, mert a kis sárgák a pici ujjukkal elfelejtették az IMEI-t beírni az oprendszerbe, így nem ment fel a hálózatra. Másnap reggel skype-n segítette az etowalk-os supportos :-) A kijelzője nagyon szép, nagyfényben is nagyon jól látható, a kapacitív érintő is megfelelő.

    A mai nap volt az első éles teszt. BT headsettel 2 órát beszéltem, ~140 hívásból (fogadott, nem fogadott, kezdeményezett) + 20 nem fogadott SMS és ~1,5 óra hálózat keresés, mert nem elérhető helyen voltam. Ez így összesen betett neki, mert lemerült :-) Aki nem telefonál ilyen intenzíven annak 2 napot simán kibír.

    A két simet az alap windows tárcsázó kezeli, de az általam használt phonex viszont nem. Ezért az első kártya a céges a második pedig a privát, melyről csak hívást fogadok.

    PC-ről lassan tölt, de a fali töltő hamar 1,5 óra alatt 50%-ot tol rá. A 2. aksit majd ezután fogom tesztelni.

    Nem az SPB Mobile Shell-t hanem az iPhoneToday-t tettem fel és teljesen korrekt.

Új hozzászólás Aktív témák