Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5-ös kezelő

    senior tag

    válasz Bicskás #3047 üzenetére

    Fél napos hordás után kijelenthetem, legfeljebb a szerkezetet tudnám dicsérni R-éknál - külsőre nem fog meg egyik modelljük sem. Egy Seiko búvár v egy Fortis pilóta/űrhajós sokkal használhatóbb a mindennapokban és szebb is sztem. De döntse el mindenki maga, mire költi a spórolt pénzét. Rám ne számítson a R butik a közeljövőben. Ez a Felfedező II. hasonmás amúgy rendesen meg lett csinálva, még nem találtam benne kidolgozási hibát. Zafír valódinak tűnik a vízcsepp teszt alapján. Óránként 1 mp-et késik eddig kézen. Csat /Datejust típusú/ nehézkesen állítható méretre, szemeket viszont könnyű cserélni /csavaros/. Koronazár menete jó és tömítés is van a tengelyen. Lume a megszokott gyenge, kék pöttyök és zöldes mutatók. Ezt gondoltam a képek alapján a legjobban leolvasható R modellnek, de nekem már ez is alig látható félhomályban - nem javaslom azoknak, akiknek olvasáshoz már szemüveg kell. Küklopszos órám eddig nem volt még - azt hiszem, inkább zavaró. A számomra felesleges 24 órás mutató is bezavar a leolvasásnál. Összegzés : Nem lesz mindennapos kedvenc, de nappalra elmegy. Éjjel megmérem a lengését, és lerakom járástartalék végett.

Új hozzászólás Aktív témák