Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T. Almeida

    senior tag

    válasz Dexter68 #44 üzenetére

    Köszönöm az eddigi hsz-eket...megpróbálom a következő számot sokkal szellősebbre csinálni. Bár nem kizárólag én döntöm el, hogy hogy legyen, s mint, mert van egy un. szerkesztőbizottság, szal közösen döntünk mindenben..vagyis ők ''ugatnak'', meg okoskodnak, de hogy pl. az összeállításban is részt vegyenek, vagy megkönnyítsék a melót, áááá...a héten írtam minden rovatvezetőnek egy mélt, melyben leírtam, hogy hogy kérem szépen az anyagokat (formázatlanul, képek külön csatolva (volt, aki 20 képet küldött Wordbe (!!) beillesztve, akkor aki ugat, hogy neki mindenképpen 2 oldal kell az újságban, ne b*sszon oda 30 képet, hogy aztán én válogassam ki, hogy melyik legyen csatolva, hanem vegye is a fáradságot, hogy csak azokat küldi el, amelyeket tényleg jelentessünk is meg, meghogy a másik igencsak gyermekded (szinte értelmezhetetlen) fogalmazási hülyeségeit NE én javítsam már ki, ezzel is órákat töltve el, és ne úgy küldjék el a cuccost, hogy kinyomtatják :U :C, én meg gépelhetem be stb., stb.). Na, szal írtam egy szép hosszú levelet, a kifogásokat kértem E-mailben leírni, de senki nem írt, hanem a hátam mögöt (már visszahallottam) hőbörögnek, hogy mit magyaráz ez a hülyegyerek (az átlagéletkor a csapatban kb. 45 év). Azt hiszem, erre a levélre szükség volt, nem akarom megint elcseszni a tördeléssel 20 órám...(mert összeállítottam az anyagot, és persze utólag (!) akart mindenki belejavítani, szal szumma szummárum 2x kellett a tördelést megcsinálni).

    Szal lehet, hogy hagyom a csudába az egészet, mert nemhogy társadalmi munkában csinálom, de még egy köszönömöt se kapok érte.

    Bocs az off-ért. :)

Új hozzászólás Aktív témák