Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balfek

    tag

    megvizsgáltam az eax-ot, nekem eddig ez jött be a legjobban, s még ingyenes is.

    megnéztem még (ezek is freek):
    griffith
    Ant Movie Catalog
    libra
    emdb (Eric's Movie Database)

    a könnyú kezelhetőség nekem a legtöbbnél nem jött le, de ez lehet az én bénaságom is,
    sok helyen hiányoztak a z info leszedő scriptek is.

    - libra pl. már nem angyon lehet megtalálni a weben, valszeg eltűnt, ergo fejlesztésének vége, pedig egész jó pofájúnak tűnt elsőre.
    - az ant túl technokrata, alapfunkció hiányokkal: nem tudtam vele scannelni egy alkonyvtárt filmek után, hanem 1enként kellett volna hozzáadni!!! hát, szóval... :(
    - emdb jól indult, amíg nem találkozott scannalis közben egy film 2 cd-s verziójával...meg sorozatokkal...hát, ott összefosta magát :) ráadásul, ha hosszú a filenév, akkor ciki van, mert nem tudni, hogy a filmre kérdez-e rá,vagy vmi mellékes info filére...ui. csak az ablak címsorából lehet kikövetkeztetni, hogy miről is akar infot leszedni pl. az imdbről. majd miután végigszenveded a scant, kiírja, hogy érvénytelen filenevek nem kerülhetnek adatbázisba, de amúgy se kerül szinte semmi, ui. alig töredékét tudja beazonosíani az imdb-n magától..
    - griggith - egyenként kel filemeket hozzáadni, eleve bukó. kár.

    szóval, ha van még vvalakinek ötlete, kíváncsian várom.

    addig is...eax :O

    [ Szerkesztve ]

    Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

Új hozzászólás Aktív témák