Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz @mriya@ #50580 üzenetére

    na tök jó.
    dunakeszi.t ismerem régen sokat jártam, most látom már van sportjegy, tökre örülök neki (nem szeretem a halat) így oda lehet menni.köszi.volt már ott valaki sportjeggyel? van valami külön szabály?

    veresegyház az a haldorádó?, hívtam őket elég faramuci szabályok vannak.... :O .amugy jó lenne.volt ott mostanság valaki?? fogás hely? kiépültség? én irto régen voltam akkor kissé lepukkant volt minden téren....

    A fóti tóról nem is tudtam. van valami weblap infó róla? jár oda valaki?

    a Kána tó felejtős. mocskos a vize, sekély és hal is alig van...köszi a kilos potyka meg dévéráradat nem kell. most voltam pár napja 2 potyka volt...ok láttam halat....de kiábrándító számomra a tó.nagyobb tavon szeretnék azért....nem ott ahol elém dob a szembelevő. :W

    a pilisi gerjén voltam még idén faterral.ott 3 potyka volt.barátságos szép a hely.csakhát ez a fehér vatta tünjőn el. :(

    a kis bleró.t néztem még szimpi lenne.de ragaszkodnak a szakállmentes horoghoz. nekem ez nem szimpi még szakállasról is lelép az ügyes hal.20 éve pecázok vanb fogó, csipesz nem tépem a hal száját szét....erre nincs szükség szerintem, a vadállatokat kell kitiltani csak...

    további ötletek még tóra :DDD

    horogtéma:
    szerintem nagyátlagban pontyra 4-6 elég (mint a combino).de tény csali mérete milyensége befolyásolja.lehet 1essel is pontyozni meg 14essel is fogni.csakhát 2 véglet.

    irsai malom tavat ismeri valaki?

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák