Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szemtelen

    tag

    válasz forras2 #13893 üzenetére

    Van 1 adat nevezzük szakító szilárdságnak a damilról, de azt nem tudod, hogyan, milyen körülmények között mérték ( amit linkeltem videót ott labor körülmények között több mérést átlagolnak).
    A bot és az orsó hozzá tesz, mint említették. A feeder bot a karakterisztikája mellett rendkívül sok gyűrűvel rendelkezik, jobban eloszlik a súly.

    Amikor először láttam feederrel horgászni egy srácot, fogott egy 2-2,2es pontyot, az orsó meg se nyikkant, pedig szépen fárasztotta, nem tépte és finoman kivette. Amikor beszélgettünk mondta nézzem meg a féket az orsón, úgy volt beállítva, hogy két újjal simán húztam a damilt, na akkor szerettem bele a feeder botokba.

    Németeknél voltam, ott a horgászboltban vannak olyan zsinórok amit tekercsben vehetsz, és a tekercs alatt ott vannak a súlyok is, át kell tekercselni egy rúdon 6-8 szor a damilt, hogy ne legyen csomó és utána terhelheted, nagyon tetszett.

    FACEBOOK trükk! Nyisd meg a saját üzenőfalad, majd nyomd meg az f13-at! Nézd meg mi történik! ;)

Új hozzászólás Aktív témák