Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz WonderCSabo #1965 üzenetére

    Nem, nem vagyok Dunaferr-szurkoló - de úgy látszik, te sem mostanában láttad a tabellát, különben fel sem merülne benned, hogy az Újvárosnak drukkolok... :U
    A Győr és a Fradi kiemelkedik a mezőnyből: az első két helyet bérli ez a két csapat. A kérdés csak az (volt?), hogy a 3. és 4. helyekre mely csapatok kerüljenek. Szabóné Borsos Attila szövetségben elfoglalt pozíciója (no meg az anyagiak) biztosítják az Érd helyét a felsőházban, a fennmaradó helyet pedig - a jelek szerint - kiosztották a Dunaferrnek.
    Amúgy Vác-drukker vagyok, amit írtam azt (többek között) a Vác-Dunaferr meccsen személyesen látottak, illetve a mai meccs vonatkozásában az onlajnok.com közvetítése alapján tettem (érdemes elolvasni, a bírói tévedésekre koncentrálva).

    Természetesen nem komolyan gondoltam, amit írtam (erre eleve nem is lenne lehetőség, többek között a kupacsapatok szerepeltetése miatt sem), pusztán a keserű irónai szólt belőlem.

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák