Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz tomtrial #2367 üzenetére

    nem akarok fikázni, de ne áltasd magad, ez egy xar kevert fehérje, szója meg búza....meg tejsavó (egytlen normális) Ráadásul azt semi tudod milyen arányban vannak benne.

    Tök mindegy testépítesz vagy kettlebellezel, a fehérje minősége nem mindegy.

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • Integra

    titán

    válasz tomtrial #2367 üzenetére

    alapvetően naponta csak egyszer eszem, este 8 és éjfél között, nappal semmit. max egy-egy gyümölcs, magok, sárgarépa, vagy egy kaukázusi kefír. de azt az étrendet amit az emberbe súlykoltak egy életöltő alatt én már nem csinálom. este viszont annyit és azt eszem, amit akarok. ez a csirkemell, meg rizs buzulás sem játszik, sosem értettem mire jó :DDD a fehér rizst meg eleve felejtsd el, csak barna rizs. ahogy fehér liszetet és a cukrot is kukázd :)
    ha húst eszem, alapvetően hal és vöröshús, de szintén csak este 8 után. igen, nem a pulyka, nem a csirke és nem a sertés, ebben sem követem a trendeket, de ezeket is megehetem bármikor este, ha ezekhez van kedvem :)
    csak bio tejsavófehérje koncentrátumot használok, és 2000e ft körül van 500g illetve minden nap hidegen préselt lazac olajat iszom, továbbá felváltva negyedévente méregtelenítő kúrákat, van, amikor kolloidokat iszom, máskor pedig huminiqum és emóciót. mindig törekszem a sinus görbés ismétlésekre.
    nem eszem már rég meg a szennyezett, vegyszeres, mérgezett, gyógyszerezett és gmo ételeket, piacról sem, ezt kb 80-90%-ban betudom tartani, ami már egész kiváló arány, mert ugye céges vacsorák, vagy máshol eszel etc, ott pedig még csak hallásból sem tudják mi a tiszta étel.. ezek szépen idővel alakulnak, ahogy fejlődsz, több és jobb akarsz lenni, megőrizni a szervezeted sejtfiatalító és öntisztító képességét és egy idő után nem is akarsz már a régi, társadalom, szülők etc által beléd súlykolt és beidegződött fals létformákhoz visszatérni. viszont ennek van egy sarkalatos pontja: érezhetően több pénzbe kerül tisztán élni.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák