Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gu007

    aktív tag

    válasz lemmy71 #1104 üzenetére

    Ez a bükkfaszén nekem nem jött be. Alig van benne nagyobb darab, a zsák alján nagyon apró és poros. Black Rock sokkal jobb és nem is olyan poros az alja.

  • Precorus

    tag

    válasz lemmy71 #1104 üzenetére

    Valamelyik amcsi(brit?) séf videóját néztem évekkel ezelőtt, ő is ennyit mondott. Marhadarálthús, só, bors. Nem hiszem hogy az eredeti amerikaiban sokkal több minden lenne, a marha íze hangsúlyos szerintem.

    Igen, az obis grillem van. Apróságok nem tetszenek benne.
    - 2mm köz a felső és alsó rész között, kéne szigetelés
    - Kar kicsit imbolyog, bár 3 csavar tartja
    - Ha úgy akarom guruló állásba helyezni, hogy rálépek az alsó fém lécekre, azok hajlamosak meghajolni.
    - Nehéz gurigálás közben balanszolni

    De mint írtam, apróságok. Talán még annyi, hogy mellékelhetnének hozzá az egészet lefedő fém hamburgersütő-lemezt ;]
    Most már nem is random helyeken takarítom a rácsokat, hanem a grillen, tűztér+hamutálca fölött. Aztán majd kiviszem egyben az egész hamut-mocskot :D
    Amúgy simán mehet ajánlottba a grill. múltkor 5 kiló hús + melegítőrácsra kb 2kg krumpli ráfért, szóval...hely is van rajta :D

    Most 20kg faszenet rendeltem, 'merkell' alapon :DDD Remélem hétvégére ideér....
    [Landmann 10kg] [Hargitai]
    Ja most nézem, ez a hargitai a tetováltséfes cumó lesz. Majd lövök képet.
    15 rugó szállítással együtt, szóval kb 750/kg-ra jön ki a végén. Nálunk a LIDL-ben már október végén elfogyot a faszén :( Pedig tényleg jó cucc, és ilyen áron kb ajándék. Bocsi, én nem is a faszenet, hanem a faszén-brikettjüket vettem. Abból vagy 3 csomag már elfogyott.
    Nem találtam a zacskóján leírást bármi idegen anyagról, szóval szerintem sima préselt faszén.

    Könyvtár == Old-school Netflix

Új hozzászólás Aktív témák