Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    Sziasztok! Hozzáteszem, részben laikus vagyok a témában, de van némi rálátásom a dolgokra, nem tanultam a dolgot, csak utánaolvasva rájöttem pár dologra. Van két weboldalam a vállalkozásaimhoz kapcsolódóan, működik az adwords kampány is, a weboldalakat is én csináltam, az adwords dolgot is én csináltam, látom az összefüggéseket, vannak hirdetések, futnak a kampányok, keresőszavak kiválogatva, azok a katt arányában visszaellenőrizve, de valami jelen pillanatban nem kerek. A nyári szezonban bőven meghozta az árát a befektetett idő is, viszont most értetlenkedve tapasztalom, hogy a hirdetésem nem jelenik meg, holott a pénz ott van, a kattintások láthatók, a pénzből is fogy, tehát működik. Azt is tudom, hogy ha esetleg a konkurencia többet ajánl az első helyért, ő kapja, de nem hiszem, hogy ez lenne a dologban. Próbáltam másik böngészővel, máik készülékkel (földrajzilag is behatárolt területen érhető el a hirdetés, stb, a napi költségkeret is elég, és mégsincs semmi, ha a böngészőmben az ublock origint kikapcsolom, akkor a goggle keresésre jönnek már hirdetések is, de az én oldalam a 8-9. a sorban, és nem hirdetésként. Amúgy nem titok, az aláírásomban szereplő weboldalról, Szeged és kb 40-50 km-es körzetéről van szó (ill az ide keresőknek is szól a dolog, de ez még friss tanuló módban van. Ha esetleg van ötlet, szívesen veszem, de az alapok megvannak, szerintem 100-150 órát már eltö9ltöttem a dologgal, tehát egy alapképzést már végigcsináltam. :D

    Köszönöm az esetleges ötleteket.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz CactuS #467 üzenetére

    Lehet nem volt értelmezhető a sok mondatból, mire is gondolok, szóval nyáron az első helyen voltunk, most meg sehol, sőt, ugyanazokkal a paraméterekkel még a hirdetés se akart megjelenni. Tehát nem az volt a lényeg, hogy a nyári 100 keresés, és az őszi 15 keresésből mennyi katt lesz, és mennyi üzlet, hanem hogy a rangsor egy keresőszóra hanyadiknak hoz.

    Időközben gondolkodtam, mégis mi történhetett, hogy a szimpla hátrébb sorolódás sorsára jutottunk, talán az változhatott, hogy mások észlelve a saját hátrébb sorolódásukat állítottak a saját kampányukon, úgyhogy ezt tettem én is, a max cpc-t felvittem 10-ről 20ft-ra, és lám, máris a második vagyok, ráadásul a statisztika szerinti három legtöbbször keresett kulcsszó esetében ugyanúgy mindig második vagyok, tehát ennyi volt a megoldás.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz CactuS #469 üzenetére

    Van egy csomó keresőszó feltolva, de csak pár az, amivel valóban van elérhető találat, természetesen városnévvel is van kombinálva, de mivel nem csak Szeged, hanem 50kmes körzetben van területi megjelenítés is, íg van kulcszó kombi városnév nélkül is.

    Nagyjából ez látszik most, és ez néhány változtatás eredménye:

    Ezek a kulcsszavak, amiből az első 6-7 ér valamit:

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák