Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StLui

    veterán

    válasz bunddog #72996 üzenetére

    Néztem árakat, középrész kiszedés 800Ft.....stb, szerintem egy 10-es biztos elmegy rá. De nem a pénz motivál.

    Amíg nem volt egy nagyon jó barátom akihez vihettem a kocsit, rettegtem az autószervizektől, mást se hallani csak az átverést, kamu olajcsere stb. Azóta nyugodt vagyok, ráadásul ismerem őt annyira, hogy bárkit nyugodtan küldök hozzá!
    Viszont amikor rájöttem itt is mit műveltek a bringával beállítás címén, nyakon öntött, hetekig csöpögő lánc, mégsem pontos váltó, megkértem nézzenek át mindent, húzzák át amit kell, mert több napos túrára megyünk, nem lesz körülöttünk autó, és másnap csavar potyogott ki belőle, meg sem említették a törött első lánckereket, ótvar láncot stb, azóta bringaszervízben sem bízom annyira.
    Ettől függetlenül lehet, hogy az lesz, van egy felsőgödi öreg, megkérdezem őt.

    Más: Mennyire mások az igények, vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak, feleségem nem érti miért 2-300-ért nézek bringát mikor a barátnője nemrég vett fullos trekkinget, újat 120-ért és milyen jó, minimum heti 100-at teker is vele egyébként. Barátom rákapott a bringázásra Velencei tó körül, ha lent van minden nap egy kör, mert vett egy használt 5 sebességes agyváltós 28-as bringát. Mondja, hogy most otthonra is venne egyet, akartam boltot ajánlani neki, de mondja ez is használt lesz mert nem költ bringára 5-60!! eFt-ot, jó lesz majd ez is 20-ért!

    [ Szerkesztve ]

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz bunddog #72996 üzenetére

    Hajtókar csere, váltókar csere, féktárcsa csere, mindezt 1-2 ezer forint munkadíjért? Haverod volt aki szerelte? Mert ez irreálisan olcsónak tűnik.

    Cathfaern: Azzal azért vitatkoznék, hogy az 500 ezres bringa nem tartósabb mint a 100 ezres, persze az sem mindegy milyen kategória. Esetleg a lánc hamarabb lenyúlik a több fokozat miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák