Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noorbertt

    őstag

    válasz Valkűr #72577 üzenetére

    Ez mennyire vízálló?
    Nekem egy ilyenem van, de van hozzá egy rain cover.. Ergo semmit nem ér esőben mer nem látod :) plusz rajottem hogy kormányra kellene..
    https://www.amazon.co.uk/dp/B012O0EN4M/ref=cm_sw_r_cp_apa_9njUxbJTDWB98

    Más,

    Megvan végre a Bionx D kit :) Nagyon brutális kombó a cannondale-trail 5 bicóval. Egy dolog zavaró az a súly, nem is menet közben hanem van egy kis lépcső és érezni de ez semmiség..
    Itt olyan emelkedők vannak hogy az edzettek is tolják egy két résznél és sajnos itt az emelkedők sokáig tartanak. Most hazafelé jövet két alkalommal volt maxra kapcsolva a visszatöltés és még úgy is kellet fékezni.

    Írtátok hogy nekem felesleges, de ez olyan hogy én tudom mi kell nekem. Ha totál lustaság lenne a cél akkor ennyiből veszek egy robogót vagy autót. :)

    4 sebesség van rajta de az első is bőven elég volt nekem, második inkább csak akkor kellet amikor nagyobb emelkedő volt, szóval tekertem is azért :P. 3. és 4.-et nem is mertem használni :D
    Van ezekhez a rendszerekhez egy külön kütyü amit némi plusz pénzért fel is szerelt volna nekem a forgalmazó ami által nincs korlát a rendszeren szóval az is megoldhato igény szerint.

Új hozzászólás Aktív témák