Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz TripleB #5848 üzenetére

    Nekem is megvan a gépgyártás technikai technikus, meg a CNC forgácsoló is. Most taposom a gépészmérnöki sulit.
    Mégis amit az oktatásból sikerült átadni nekem eddig (nem kettessel végeztem el a fenti szakmákat se...)
    az még jó indulattal sem nevezhető még a tizedének sem, amit mondjuk édesapám tudhat magáénak a szakmából.
    Lassan diplomám lesz, de a konkrét mérnöki számításos feladatokat leszámítva apám még mindig okosabb mindenben.
    Bármit megszerel, összerak, megjavít és mindezt jól.
    Ami azért na... Nem szép rám nézve, akinek magasabb az iskolázottsága elméletileg. :D

    Érteni egy szerkezetet és dolgozni egy szerkezeten az két különálló dolog.
    Honnan kéne ismernem a trükköket és szakmai fogásokat, amiket nem is tanítanak?
    Megszenvedtem a menetes fogsor levételét is, nem is ment. Aztán vki elárulta, hogy fogjam be satuba. Na most ezt sem a suliban hallottam... És kismillió ilyen apróság van, ami a szakembert szakemberré teszi.

    (#5853) Vasinger!
    Mechanikus tárcsa azt tudja, hogy ugyanolyan faék egyszerűségű, mint a V-fék. :K

    (#5854) tatabánya
    Miért nem Avid BB-t vettél?
    Az is elérhető árban van. A BB5 mondhatni baráti, a BB7 egy kicsit húzósabb az tény.
    De mondjuk használtban az sem vészes.

    (#5856) Jorus
    Én elhiszem, ez így leírva tényleg egyszerűnek is hangzik, meg gyorsnak, de a kulcs az, hogy "ha az ember próbálta már". Gondolom nem bolond biztos a művelet. Lehet nem egyedül felügyelet nélkül akarnék nekiveselkedni első alkalommal. Biztos akad vmi, amit el lehet szúrni és amilyen az én formám... :D

    (#5872) sketchifun
    Te 22:57-et írtál időnek, amit kegyesen 23 percnek vettem. A 26-ot már elsőre se értettem, amikor két sorral feljebb kevesebb időt írtál. Számold újra!

Új hozzászólás Aktív témák