Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zebu

    addikt

    válasz peugeotmate #3651 üzenetére

    Egyébként az 58 szerintem is jól lesz, csakfel akartam hívnia figyelmedet avás kérdésre.
    Ha a konkrét tipust nem tudod kipróbálni próbáld ki más gyártók méreteit, majd hasonlítsátok össze az egyes gyártók méretezését. Ez alapján már meglesz, hogy kb mi a jó neked.

    Általános szabály, hogy ha felülsz a bringára megfelelő nyeregmagasságnál a kormánynak ki kell takarnia az első kerékagyat. Igazából mondjuk úgy, hogy a közelében legyen :)

    Érdemes megnézni a pedál tengely és a térdedpzícióját egymáshoz ha 9és 3 órában tartodalábadat. Párhozamossan a talajjal mármint...

    K2-ben egyébként jó fejek,ott mindenféle mérőeszközzel is rendelkeznek. Én ott is megmértem magam :)

    Belső lábhossz mérés

    Lehet kicsit túlszofisztikálom a dolgot, de sajnos én már vettemtúl nagy vázat magamnak hirtelen felindulásból aminek meglett a böjtje. Folyamatosan fájt a hátam, rövidebb stucnit vettem de még úgy sem lett az igazi.

    Nem tudom trekkingeknélmennyire fontos erre odafigyelni, országútin ez alap. És az is, hogy minél többre ülj rá, mert ott derül ki az igazság :)

    Itt találsz belső lábhossz alapján mérej ajánlót a Cubehoz: [link]

    Megjegyzem ez sem pontos :)

Új hozzászólás Aktív témák