Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goldnarmz

    aktív tag

    válasz Maximum1 #24311 üzenetére

    Köszönöm! :R
    Nem kell félni egyáltalán a Fatty-ktől szerintem. Az elején valóban idegen volt, de azon kívül, amit leírtam, nincs vele gond. Nem mintha nagy szükségem lenne rá. :D
    Hatalmas kálváriám volt 2 éve, amikor beleszerettem a Bad Boy-ba, és vettem egyet. Abszolút hülye voltam a C'dale rendszerekhez, fostam is, mivel fogom megszívni. Aztán megvettem. Fatty-Lefty, még merev villát is vettem, mire kiderült, hogy ezt a vázat csinálják 1.5 (teló) és 1-1/8-as (merev) fejcsővel is, és a kettőnek teljesen más a geometriája. Így a merev Fatty repült, mivel a beépítési magasság jóval elmarad attól, amit a vázam kíván. Nagy nehezen szereztem a képen látható Fatty DLR-t, és ez már marad is. A Sima DL egyébként jobban tetszett, mert az abszolút nem mozgott lockolt állapotban. Itt van egy kis mozgás. Eleinte zavart, de megszokható.
    Alfine-t egyszerűen imádom! :B Lekopogom, semmi gondom nem volt vele, igaz, hordom is szervizbe az előírások szerint. Annyira megszerettem az agyváltót, hogy az össztelósomon herótot kapok a láncváltótól! :DDD
    Dehogy ezek a kerekek voltak benne... 26"-ossal vettem, de hamar rájöttem, hogy az én felhasználásomra sokkal jobb lenne a 28"-as. Igazam is lett. :K
    Continental SS+ról szintén csak ódákat tudok zengeni! Amióta fent van (1,5-2 éve) egy, azaz egy db defektet nem kaptam vele, ami nem mondható el az előtte használt 3-4 pár márkás köpenyről. Volt egy - havertól kapott - Specialized külsőm, amivel minden egyes alkalom defekttel végződött :D Valóban királyul hasít 8 bar-on. :)

Új hozzászólás Aktív témák