Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz D1Rect #201006 üzenetére

    De kiváncsi lennék mennyit nyomhat a váz magában. Bár most szét lesz szedve a kerékpár, mert mindent cserélek rajta, de tényleg egy váz választ el attól hogy tök uj bingám legyen. Aztán már oda lyukadtam ki, akkor már tényleg mind1 ha ezt megtartom , azt meg amolyan fitness félének szerelem össze. Nincs csomagtartó sárvédő tényleg a sulycsökkentés oltára. Na meg rá egy 28-as könnyebb gumi aztán ennyi. Elmentem addig hogy mindent vettem, kivéve vázat. Márha tényleg érdemi sulycsökkenést érnék el vele, magával a vázzal. Ezért gondoltam rá :)
    Végülis vettem mindent: fékkarokat, bovden, váltókar, első hátsó váltó, fogsor, uj felni agyakkal, integrált hajtómű, egyedül váz nincs meg kormány uj de ennyi.
    Van egy korábbi montim, arra át szeretném pakolni a dolgokat és azt használnám melóba járásra stb...leharcolt váz, nem kell a kutyának sem :D
    Ez az eredeti terv legalábbis.
    De most elgondolkodtam hogy nem e inkább már akkor egy uj váz és cakk uj kerékpár amolyan fitnes félébe.
    Tényleg nem tudom mire mennék egy alu komolyabb vázzal, mit jelentene haladásilag.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák