Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Hoplitész #193168 üzenetére

    Már muszáj volt, féltem azt a tankot veszed meg. ;]

    peterkeT... az is igaz lehet, de ez nem trail ez természetvédelmi tanösvényes bozótos, ahol galagonya, kökény, csipkebokor és akác van a legtöbb, ami amúgy nem jellemző a magyar erdőkre sem. Nekem ezt dobta a gép. :DDD Itt szerintem bárki rekordot döntene km/felszedett tövisben, szinte hihetetlen, hogy 80%ban még azt is tudtam mikor és pontosan hol történt a defekt, mert csakis egy kis járt nyomdékon lehetsz biztos benne, hogy jó eséllyel elkerülöd a defektet, arról letérve már szinte borítékolható a defekt. :U Aztán idén többet is irtott az erdőgazdálkodás, folyton teleszórták az addig relatíve biztonságos nyomdékot tövises hulladékkal ahogy kihordták a nyesedéket elszállításra... néha csak úgy recsegett, ropogott a gumik alatt. :(

    jjeahh... egy helyi legenda nem ijed meg holmi városi ficsúrtól, ránk szégyent ne hozz, ha szétváltok is te csak az élmezőnyben lehetsz! :o ;]... amúgy meg augusztusban elszámolunk személyesen is a Hargitán. 😎

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák