Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Carvus #144548 üzenetére

    Ha alacsonyabb lennél vehetnéd a nőit,ami látszólag csak méretben tér el a férfitől és olcsóbb...de 185-el kicsi az M.Jobb a monti,szebb is és jobb a felszerelése is,a kényelmet majd beállítod magadnak.L a te méreted.

    Paxker...most néztem utána,nem is hallottam róla.A fickó sörnyitóval szereli. :DDD

    Samujózsi...itt is látod a csapágyak (piros körök) felfekvése közötti különbséget.[link] Amúgy szedtem én szét olyan menetes sort is.Először golyóstoll rugóból készítettünk csererugót a kalapácsok alá,majd aztán lehetett rugót kapni hozzá,hozták Erdélybe az ukrán piacosok.Abban is kaviárméretű soktíz golyócska van,amit zsírba ágyazva tettünk vissza,majd cérnával lekötve a kalapácsokat helyeztük vissza a belső golyópályákra.Utána szépen kihúztuk a cérnát,így engedve fel a kalapácsokat...és igen,a túl sok zsír nem volt jó neki,ahogy most sem jó a kazettatestbe,megragad6nak benne a reteszelő kalapácsok.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák