Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #139131 üzenetére

    Attól függ, sokat számít szerintem, hogy mennyire csinálja ésszel és ő sajnos nem úgy csinálja, mert "picit" önfejű. Szerintem elég edzett ő is, de alig visz be kalóriát, szinte egyáltalán nem iszik, a vitaminokra tesz magasról, az erejét egyáltalán nem osztja be rendesen stb, ráadásul a kormánya az egekben van, a nyereg meg mélyen lent a pokolban :U (itt a harmadik bringa, kb. látszik milyen a kormány/nyeregmagasság aránya) . Próbálom óvatosan instruktálni, hogy mit csináljon, hogy bírja velem a tempót, de nem hajlandó beadni a derekát :D . Az a gond, hogy így már túlságosan lassú és az nekem sem olyan frankó, ha 2-3 kilóméterenként meg kell állnom, hogy megvárjam... főleg mászásoknál marad le, ha pici emelkedő van, ő már 22/34T legkönnyebb áttételen teker, ha meg terepen van az az emelkedő és 2 méternél hosszabb, leszáll. Na de ennyi baj legyen, megpróbálok olyan napokon tekerni vele, amikor csak egy regeneráló gurulásra megyek ki :DDD . Pedig nem mugli már ő sem, sok-sok éve teker, minden "komoly" bringás kelléke megvan már a sisaktól a kesztyűig, most rendelt SPD-t ;]

    xy.zsolt: ja, itt is ez van.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák