Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #139118 üzenetére

    Mi délután terveztük, hogy elugrunk a dunakeszi "új" strandra, a Liget utca végére. Ősszel láttam csak, milyen jól kiépítették (rá keresve már két éve...), gondoltam milyen jó lesz ott fetrengeni. Pont hívtak a bp-i barátok, hogy fussunk össze. OK, gyertek oda. Szakadó esőben értünk oda (15 óra), majd pár napernyős hely megtekintése után elállt az eső. Este 8-kor már jó idő volt. :U

    Viszont ez a sok eső érdekesen alakította a Börzsönyt. Sima sotterezést/köves utas bringázást terveztem, de kellett bele a Csóvi is, ezért letértem a szokásos mászásnál. Teljesen jó volt, kicsit nedves, majd a Fultán kereszthez érve meglepődtem, hogy 40 cm gaz/friss fű van, és egy nyom., amin lehet menni. Utána a széles út (amin veled is mentünk) pazar volt, a hirtelen eső lemosta a földet és úgy feltöltötte a kövek között, hogy gyakorlatilag sima földön lehet tekerni. A vége felé azért már jöttek a sziklák, a teteje a szokásos.
    A kidőlt fa viszont még mindig ott van,föntről raktak oda pár kisebb fadarabot, az eső pedig rámosta a földet... StLui fia egy kis gondolkodás után lehet, hogy megugorná. :C
    Az alsó részeken viszont nagy a sár, a héten, és ma is a Csattogó völgy felett lettem sáros.

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák