Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz FeniX- #130689 üzenetére

    Dicséretesen néz ki az a kerékpár,látszik rendeben van tartva. :K Nem tudom hol cserélhetnéd el,a 26"-osok jóval valós értékük alatt mennek,és ez nálad még inkább érvényes,hisz senki sem fog annyit adni érte amennyire te rendben tartva megőrizted értékét. :( Milyen magas vagy? Mert ha nem vagy túl magas (180 alatti) ,és amúgy nincs baj a kerékpárral sem,szerintem ne cseréld le.Vásárolj valami vékonyabb,de legalább simább városi gumikat és ezzel is majdnem úgy fogsz menni mint egy trekking kerékpárral,hisz a szűk keresztmetszet általában úgyis te leszel,nem a kerékpár.(Van itt egy fickó a Dunakeszi-Vác kerékpárút szakaszon,aki egy hasonlóval úgy edz,hogy még a 35-40 km/h sem elérhetetlen számára. :K Néhányszor korábban beálltam szélárnyékába és megpróbálva lerázni 42 (!)-ig nyomta egy ilyen 26"-os slick gumis kerékpárral!)

    (#130692) Napfénysüti ...nem semmi magas az a Giant-os,Merida öltözetű fickó! :Y Mennyi lehet,néz ki vagy 2 méteresnek. :F Amúgy egyik-másik kerékpároson látszik a tél testalkatra gyakorolt "jótékony" 6ása,a képből következtetni lehet,hogy kora tavasszal készült. :)

    (#130693) jjeahh...nekem van ilyen mágnesem,már csak fel kellene szereljem a pedálra/beleolvasszam cipőm talpába és kész. :DDD Azt viszont nem értem hogyan tartja pozícióban lábad,mert az elforgást a mágnes nem tudja megakadályozni.Talán a + tüskék? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák