Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz c4bB #109423 üzenetére

    Gyűlölöm én is az új gumikat. Nekem drótos conti van elöl, óriás nyolcassal.

    Nagyon szappanos víz, kis rongy, leereszted a kereket h beférjen a peremhez a rongy, körbekened mindkét oldalt,, aztán gyorsan felfújod maxra 4-5 bar közé, kel hallanod legalább 2 pattanást, ha nincs a helyén kicsit pattogtasd a kereket, ha még minding nincs, jelöld be krétával hol nem ugrott ki szépen, kell látszódjon egy halvány sáv végig a kerék oldalán ha valahol nem látszik ott van benne a 8as, miután leeresztetted, kezd el ellenkező irányba csavargatni v feszíteni a külsőt, mintha ott akarnád levenni a gumit.
    Ismétled meg a szappanozást, felfújást.

    Ha most sem ok, rakd be a bringába és próbálj 8kat leírva tekerni 1 picit. Helyre kell ugorjon, ha megvan ereszd le a kívánt nyomásig.
    Nem segít ha a felniben már van 1 8as, illetve ha szarul volt tárolva az abroncs, esetleg összetekerve küldték, kisebb dobozban.
    Nekem utóbbi történt, ár hétig fent hagyom, utána nekiugrom megint, hátha addigra megjavul.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák