Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sssent

    senior tag

    válasz tvamos #25895 üzenetére

    Ugyan ez itt nem a FV fórum, de akkor fejezzük már be a gondolatot...

    "En ugy tudom, ha a vasarlastol valo elallast valasztja, akkor neki kell a szallitast mindket iranyban fizetnie."
    Csak a visszaszállítás költsége terheli a fogyasztót. Ld. EB C-511/08. sz. ítélete. Ennek ellenére persze hallottam már olyat is, hogy még az ingyenes kiszállítás költségét is megpróbálja hárítani a kereskedő, de ilyenért majd a FVF beszól.

    'Valoszinuleg a fogyasztovedelem segitsegevel lehetne bizonyitani, ha a serulesek regiek, '
    Talán anyagvizsgálattal minden kideríthető lenne, de erre nem fog sor kerülni, mert anyagilag nem kifizetődő. Ha a kereskedő nem akar igazat adni a vásárlónak, akkor ráfogja az egészet a futárra, az visszamutat a kereskedőre, a kedves vásárló meg csak pislog.

    Együttérzek D.Orion-nal - nemrég én is úgy kaptam egy bringát, hogy a fekete hajtókar festése jó félarasznyi hosszan le volt húzva, baromi feltűnő, ki is csúszott egy jó k*******tok amikor észrevettem. Aztán azóta kicsit összekoszoltam az egészet, meg időközben magam is levertem kicsit a másik hajtókart (pocsék a festése), így már egész nyugodt vagyok. Annyi mindenen lehet idegeskedni, szerintem ilyesmi dolgokon felesleges. Jó, ez nem a váz, de majd úgyis leverődik az is előbb-utóbb :U

Aktív témák