Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • superecneB

    őstag

    válasz ---Lasali--- #22562 üzenetére

    A 2,5kg-t nem a SID-re gondoltam az 1300 g körül van tudomásom szerint, hanem a jelenlegi xcm-em van 2,4-2,5kg között amit egyrészt sokallok másrészt szerintem nem mozog valami szépen, viszont azt drágának találom a maga 100.000ft + -os árával. Önmagában mondjuk nem mondanám drágának, viszont tekintve hogy 100.000ft-ba került a kerékpárom, feleslegesnek tartok még ennyit rákölteni pusztán amiatt, hogy kicsit könnyítsek az orrán. Olyan 60.000ft körül viszont látnám még értelmét a cserének.
    Ez az R7 is szimpatikus mondjuk, de akkor már lehet annyiért jobban jár az ember a SID-del. Esetleg régebben volt a DUKE- az teljesen megszűnt, vagy most már valami más van helyette?
    A DART és az XC - RS telókkal mi a helyzet?

    Második rész: az hogy az egyetemen elhanyagolják a gyakorlati képzést, az egy dolog, mindenesetre elég ciki mikor egy épületgépésznek azt mondják, hogy légtelenítse a radiátort és fogalma sincs, hogy mit csináljon... ismerek ilyen szaktársat, de mindegy nem ez a lényeg, centírozni is a saját bicajomon tanultam meg. Nem mondom, hogy profi vagyok, de elégedett vagyok a munkámmal. Szeretek bütykölni, nagyjából mindegyik kerékagy hasonlóan épül fel gondolom... Ha esetleg tudtok összeszedett anyagról ezzel kapcsolatban arra lettem volna kíváncsi az igazat megvallva.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák