Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz Toomy #21317 üzenetére

    "amikor egy lejtős részen sedertem lefelé 45-50 -el és kikanyarodott elém egy kocsi én meg rányomtam a gázos dudát mögötte, mire ő satuzott mert megijedt a kamiontól"

    Besz@rok a röhögéstől. :DD :C :C :C

    Amúgy eleve én nekem mindig rajta van a kezem a fékváltókaron mikor ilyen szűk hülye helyre kerülük. :)

    Kb úgy lehet a leggyorsabb lassulás elérni ha az első 60-70% között a hátsót 30-40 % között húzom. Ekkor még nem emelkedik el az eleje és a hátsó is besegít a lassulásban.

    Ez a legjobban bevált módszer számomra.

    De mint írtam, kb 2 méterrel előttem vettem észre, hogy ez a hülye a bringa matatást abbahagyva ugrik elém körültekintés nélkül.
    Esély nem volt a fékezésre, inkább kikormányoztam jobbra és kb fél cm-el a Duna felőli korláttól sikerült megúszni...
    De jól leordítottam a hülye fejét, remélem legközelebb legalább ha megáll körülnéz.
    Amúgy bicikliúton amúgy sem lehet megállni, ez nem valami parkoló. :W
    Okos agyas ember. :W

    Cathfaern:

    Wow, gyönyörű! :C
    Nem is emlékszem mikor sikerült utoljára valakivel 1 időben írnom. :C :DDD

    [ Szerkesztve ]

    undefined

  • rii

    nagyúr

    válasz Toomy #21317 üzenetére

    élvezetes tekerés .... )))-: én ilyen helyeken nőttem fel:
    besenyőtelek - kömlő közt .... alagutat alkotnak a fák ...
    pont egy ismerősömnek fakadtam ki mail-ban, nem vagyok klasszikus, de beírnám ... "régen egerben/füzesabonyban laktam, és megszoktam (a jót könnyű) a csendes, forgalom nélküli kis utcácskákat, utakat két falu közt, ahol 30 percenként megy el egy autó. A végtelen alföld, melyet magábafoglal, felkarol a természet tökéletes csendje, a tiszta levegővel, a fák buja zöldjével, az alföld határtalan végtelenségével, és ahogy él körülötted a szántóföldeken, a réteken a vadon, ahogy soha nem hallott madarak hangját hallod, ..... és egy ilyen 10 km után begördülni egy kis falucskába, ahol végtelenül egyszerű emberek élik végtelenül egyszerű és mégis megelégedett, boldog életüket, .... vagy a puszta közepe, ahol ha egyedül kerékpározol, meg lehet állni egy kanyarban, és szinte mellbevág a harmónia, a természet tökéletes szépsége, a csend, a nyugalom, az állandóság ...."

    bőgni van kedvem, ha belegondolok, mekkora nyugalom volt itt .... besenyőtelek és kömlő közt .... itt bp-en meg 35 km-t kell tekerni, hogy ilyet találj. Nyugat felé csak a hegyek,... én ott bezárva érzem magam ... "börtnéből szabadult sas lelkem, ha rónák végtelenjét látom" ... mostanában érd felé próbálok menekülni, a dunaparton ...

    nnna ... takarodok vissza dolgozni ...

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Aktív témák