Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Misály

    addikt

    válasz TESCO-Zsömle #34911 üzenetére

    "Kutyasétáltatás alatt pedig nem egy mopsz méretű dögöt rúgtam fel, ami póráz és szájkosár nélkül morogva-vicsorogva sprintelt rá a kutyámra, miközben a gazdája vagy fél km-ről kiabálta, hogy nem harap, nem bánt, vagy le se szarta, hogy hol van a dög, mert a kutyás barátnéival trécselt a tér közepén..." Ilyenekrol en is tudok meselni, sajnos a szobakutyasok eleg durvan felrenevelik a labtorloiket a nagyi meg fel sem fogja mi tortenik, de ezek kevesbe parak. A kozep-nagy termetu szobaban tartott ebek veszelyesek, ingerszegeny kornyezetben megvadulnak, nem egy ilyet kellett mar arrebdobnom amikor neki akart menni az enyemnek, szal at tudom erezni:(.

    Kunigunda utas sztorid meg azert vicces mert foglalkoztal az ebbel, ha leszarod es lesprinteled nem er utol, nem fut olyan gyorsan egy kutya (hacsak nem agar azok futnak 60-al de abbol eleg ritka a kobor), a masik hogy igen benanak kell lenni hogy lerantson egy bringarol, nem egyszer volt ilyen sztorim a budai hegyekben, ugralt mellettem ugatott majd mikor erosebben rakialtottam megallt dobbenten.

    "Nem állítom, hogy mindig minden szabályt betartottam, de a másik oldal se szent..." - en se, engem is szoritottak le mar a Budakeszin mert 50-el mertem menni (annak is addig volt nagy arca mig rajott hogy nem fekezek a murvan majd a pirosnal egy kicsit balra tolt hatsoval valo fekezesnek koszonhetoen par kodarab betalalta az a8-asat ). De meg mindig valtig allitom hogy bringassal tobb bajom volt mert a gyalogos hulye arra szamitasz, foleg a belvarosi turistakra - kedvencem a bazilika fara - , autosbol csak a taxis gyoker a tobbi max fosik esetleg nem tudja hogyan kell keresztezodesben viselkedni ezekre lehet szamitani de a bringas kiszamithatatlan...

    Sajnos ezekkel nem lehet mit csinalni, en a korulnezes nevezetu csodafegyverhez szoktam nyulni, meg mindig felkeszulok hogy az illeto teljesen esszerutlen mozdulatot tegyen (gyk.: a kerekparos elsobbsege delibab), bar szeles gumival jartam varosban es tarcsafekkel, ugy konnyu volt korrigalni mindent, el sem merem kepzelni milyen lehet virsligumival szenvedni.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák