Hirdetés

Aktív témák

  • szki

    őstag

    válasz fpeter07 #11840 üzenetére

    Nem lehet minden nap csúcsformában tekerni. Lehet holnap vagy 1-2 nap múlva sokkal jobban tudod megmászni ugyanazt a szakaszt!
    Ezt a Botfát próbáld ki aszfalton is, hogy úgy milyen. Akkor jobban kizárható a sáros terep okozta tényező:)

    Mikor 4x másztam meg Bozsok-Botfát zsinórban, akkor 28/28 áttéttel tekertem fel. De ma csak 1x másztam meg, és a könnyebbik oldal felől, viszont 28/21 áttéttel. Természetesen ki kellett állnom a nyeregből, de sokkal jobban sikerült, mint mikor először másztam meg 6 hete.
    Nekem van egy jól bevált módszerem az egyre jobb erőnlétbe hozásra. A szokásos napi 1 óra aerob mozgás adott, és a nagy túrák előtt megnyomom 2 nap az adagot 3-4 órás intenzív napra, hogy edzem az energiaraktáraimat is. 2 napja és ma direkt lemerítettem a glikogén raktáraimat, de mégse éheztem el. Aztán most a szervezetem szépen feltölti magát 1-2 nap. Tapasztalatom szerint 3 nap múlva így jó erőben leszek, és nem lesz probléma komoly távot tekernem egyenletes teljesítménnyel.

    (#11843) rétisün: Szezonzáró? Ugyan már!!
    Jó Szelet hétvégére! Várjuk a képet!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák