Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz KaraDani #45636 üzenetére

    Hmm, van abban valami, amit írsz, hogy aszfaltosra kellene a pedálfordulatszám mérés... Csak valahogy mindig a monti nálam az első, meg a terepezés, de elgondolkodtató.

    Utánaszámoltam, kb. 40-50 órát töltöttem munka után este meg éjjel és hétvégéken a gép előtt fordítással, abból lett ez a kütyü. Nem panaszként mondom, szerintem megérte. :)

    dqdb: No igen, ha kajálunk ott, szerintem legkésőbb Nagymarosról visszafordulunk. :D Vagy dupla olyan gyorsan érünk fel Pap-rétre. :DDD
    Az erdő gyönyörű volt, és végülis az idő is kellemes. Kamásliból azért elkelt volna egy vastagabb nekem is, csodálom, hogy nem fagytak le a lábujjaid simán cipőben (azért számold meg őket még ma :D).

    Mindenesetre menetközben eléggé frusztráló volt hallgatni az aktuális magasságot
    Szólj, ha ne mondjam legközelebb. :P Nekem inkább megnyugtató volt, hogy valóban haladunk felfelé is, nem csak a végeláthatatlan küzdelem van. :)

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák