Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HEMP

    aktív tag

    Én mocskosul be vagyok most kábítószerezve: megittam egy kávét és elszívtam hozzá egy Marlborot... Na ez milyen? :O
    Meg kellene már tanítani az embereknek, hogy ne keverjék a szezont a fazonnal: a füvet én pl. egyáltalán nem nevezném drognak, ahogy sem az alkoholt, sem a többit nem hívjuk annak a napi szóhasználatban. (Az, hogy orvosilag stb. annak nevezik az megint más...) A baj szvsz ott gyökeredzik, ahogy már korábban írtam, hogy legelőször a köztudatban kellene vmiféle pozitívabb szemléletet kialakítani körülötte, mivel óriási negatív ellenkampány folyik ellene nap mint nap a médiában/életben. Addig semmiféle egyéb lépést nem fogunk tudni megtenni, míg a neve hallatán a nagytöbbség dührohamot kap, ergo semmiféle társadalmi bázist nem fogunk tudni magunk mögé felsorakoztatni... A kendermagosok próbálkoznak, de aki nem szív, az közömbös, de inkább elutasító, míg a használók rejtőznek, félve az esetleges megpróbáltatásoktól, így ezzel a csekély támogatottsággal nem lehet egy ilyen kényes ügyben vmi lényegeset elérni. Tehát, tanítást, felvilágosítást mindenkinek, hogy ne narkósozzanak le, mert el mertem szívni egy dzsoját. Tolerancia.

    ''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

Új hozzászólás Aktív témák