Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mohójojó

    újonc

    Sziasztok! Nem olvastam végig a topic-ot, de az első 2-300 hozzászólást meg az uccsó párat igen... Úgyhogy ha ismétlek valamit sry. Én sokáig napi rendszerességgel nyomtam a weed-et, és amúgy normális dolgozó ember vagyok :U . Senki nem gondolná rólam. Egy ideje le vagyok állva, csak haverokkal nagyritkán nosztalgiából, de azt azért elmondhatom, hogy se skizofrén se paranoid nem lettem :DDD … Mondjuk abban igaza van az ellenzőknek, hogy lelki függőséget azt okoz, de azért valljuk be az mégsem olyan gáz, mint alkeszéknál az elvonási tünet :W , hogy azt gondolom most fúú de betépnék… Az meg, hogy kapudrog, hát enyhén szólva is hülyeség, ezt (pontos számot nem tudok, de kb…) abból találták ki, hogy a herkások 60%-a füvezett már életében… De ugyanakkor kb 90%uk dohányzik, és minegyik iszik vizet, tehát tiltsuk be a vizet, mert kapudrog ;] . Ja és simán, minden gond nélkül le tudtam vele állni, hónapokig egyáltalán nem szívtam :R , azóta is kb 2havonta egyszer. Pedig napi 2-3 cigi elpukkant régen (nem véletlen a nick-em, haverok neveztek el így :DDD )… Szóval én ellene még olyan érvet nem hallottam, ami megállna, mellette viszont rengeteget :C . Az viszont megintcsak biztos, hogy nálunk pár évtizeden belül nem lesz legalizálás sajnos… :( :( :(

    [Szerkesztve]

    Legalize IT :-D

Új hozzászólás Aktív témák