Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • george11

    senior tag

    válasz Chaser #42272 üzenetére

    Nekem konkrétan elhagyták a telefonom hátlapját. Amikor szóvá tettem, hogy ez így nem pálya, akkor mondták, hogy mindig hátlap nélkül veszik át a telefonokat, és nálam van. Jah mondom azért az feltűnt volna talán ... huzavona... végül mondtam, hogy rendeljenek egy újat, mert ez egy céges telefon, és szeretném használni. Erre közlik, hogy nem tudnak rendelni. Kérdem, hogy miért ??? Hátmerizé. Kb ez volt a legjobb válaszuk. Mondtam nekik, hogy kifizetem, csak legyen meg, mert buzi drága dolog a másikról hívogatnom minden ügyfelet... kb 3 hét alatt nem bírtam elérni a "szervizeskollégát", és nem tudtak rendelni hátlapot: "merazkülönnincs"
    Végül elmentem az arany j. utcába a samsunghoz, ahol rendeltek nekem hátlapot. Két nap alatt megérkezett. Megvettem, feltettem, és azóta használom a telefont.
    (Ez Vodafone volt :U )

    "5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

  • WunderKinder

    tag

    válasz Chaser #42272 üzenetére

    Ezért mondtam, hogy válasszátok külön a két dolgot. Az hogy neked nincs olyan telefonod amivel ki tudod használni az előfizetésedet az a te bajod. Köcsög dolog ugyan, de így működik.
    De azt, hogy összekarcolták a telefont azt nagyon le kellene verni rajtuk. Csak azt nem tudom hogyan lehetne ˝rájuk bizonyítani, hogy ők voltak. Meg hogy érdemes-e ekkora összegért idegesítenie magát az embernek. Bár gyanítom ők is arra utaznak, hogy az emberek 99%-a lenyeli a dolgot mert nem éri meg a belefektetett energiát.

Új hozzászólás Aktív témák