Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 313313

    addikt

    válasz Zeki #108518 üzenetére

    Konzol City a város első konzolos boltja.

    HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

  • daninet

    veterán

    válasz Zeki #108518 üzenetére

    Epic Games store-ban most van 25% kupon az 50%-al leárazott játékokra, gondoltam megveszem végre az Anno 1800-at, mert a tört verzió amivel játszottam egy ideje nem frissült DLC-kkel. 13ezerért az összes DLC-vel elég jó ajánlat.
    Én b+ úgy felhúztam magam ezeken a hulladék játék launcher szarokon, hogy komolyan földhöz bacnám az egészet. Soha többet nem veszek semmit Epic store-ból.

    Torrentes verzióval a tapasztalatom:
    1. Leszedtem, lejött teljes sebességgel
    2. Telepítettem és indult

    Epic Games verzióval a tapasztalatom:
    1. Regisztrálni Epic Accountot (felrakni a launchert)
    2. Regisztrálni Ubisoft Accountot (felrakni a launchert)
    3. Összekötni a két accountot ami valamiért csak chromeban működik (fél óra volt mire rájöttem)
    4. Megvettem a játékot, az internetem sebességének töredékével töltötte le a 30Gb-ot egész éjszaka
    5. Szuper, reggel indítom és játszok
    6. Nem játszok mert nem indul, nem csinál semmit. Fél óra google, az ubisoft launchert frissíteni kell!!!
    7. Oké, mostmár indul... nem indul mert fel kell bazdmeg rakni egy 25Gb-os frissítést hogy online játszhassak és AZ INTERNETEM SEBESSÉGÉNEK TÖREDÉKÉVEL TÖLTI LE
    Késő délutánra lesz kész.

    Most ki kell mennem a levegőre mert b+ nagyon ideges vagyok ettől a szartól :o :o :DDD

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák