Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eugene Roe

    őstag

    válasz Cathfaern #124413 üzenetére

    Én garnélás akváriumhoz kevertem annó, tudom, hogy nem egy tragédia, de azóta igyekszem prioritási sorrendet felállítani, és nem minden apróságot 100%-ra pörgetni az életemben.

    De ami a legfontosabb: Egyáltalán nem ítélem ez azokat, akiknek a tökéletesség kell, csak arra céloztam, hogy a csapvíz és a minilabor között azért van átmenet. Arról nem is beszélve, hogy egy ízletes vízben nem feltétlenül csak szódabikarbóna és keserűsó (illetve ezek oldott összetevői) van :) elhiszem, hogy a kávébab saját ízét ez a fajta ~buta víz engedi kiteljesedni leginkább, abban viszont kételkedem, hogy máshogyan bár, de egy természetesebb víz ne adhatna legalább olyan jó fogyasztási élményt.

    Jelenleg például ezerszer jobban megmozgatna az, ha valaki vezúvi ~vulkánvízzel, vagy francia gleccservízzel főzne le egy kávét (a vezúvit nagyon finomnak tartom, ha megnézed, az oldott anyaga is minimális), mint barista sztenderd üressel. Akkor is, ha a 16 ezres kávébab saját íze jobban kiteljesedne a barista vízzel. Persze tudom, hogy velem van a baj, kellene egy semi-hardcore kávé topik is :P

    It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

Új hozzászólás Aktív témák